Pracownik produkcji pojemników
APN Agencja Pracy
Opole, Opolskie, PL
3 d. temu
source : Aplikuj.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

Firma zajmuje się produkcją plastikowych pojemników takich jak konewki, beczki. Lekka praca przy taśmie. Kontrola jakości.

Praca na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

WYMAGANIA :

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • komunikatywna zjanomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat B
  • OFERUJEMY :

  • holenderską umowę o pracę,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
  • zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 96 euro / tydz.),
  • holenderskie ubezpieczenie (płatne 27,68 euro / tydz),
  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Zgłoś tę pracę