Praca dla stolarza budowlanego, OD ZARAZ! (LP)
IPF Global Sp. z o.o.
Wroclaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko : stolarz budowlany Termin rozpoczęcia pracy : od zaraz Miejsce pracy : Francja, okolice Besancon Zakres obowiązków : - stolarka wewnętrzna : montaż mebli z części, montaż drzwi i okien, kładzenie paneli, mocowanie listew przypodłogowych, parapetów - inne prace na budowie Praca od poniedziałku do piątku (35-40h / tyg) weekendy wolne.

Wymagania : - min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - gotowość do podjęcia pracy za granicą - mile widziane prawo jazdy (znajomość języka francuskiego NIE jest wymagana) Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową) - zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji - atrakcyjne wynagrodzenie - okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce - prawo do francuskich świadczeń socjalnych np.

dodatku na dzieci itp. - pracę w polskim zespole - pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy - zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - wsparcie polskiego koordynatora - 100 € premii za polecenie pracownika *Gdy spełnione są wymagania, to na aplikację odpowiadamy maksymalnie w przeciągu 48h, APLIKUJ! (liczba miejsc ograniczona)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku