Projektant Konstrukcji Budowlanych
fluor-corporation
Gliwice, Śląskie, Poland
2 d. temu

Job Description

W związku z uruchamianiem nowych projektów aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku :

Miejsce pracy : Gliwice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe realizowanie projektów w zakresie projektowania konstrukcji obiektów przemysłowych oraz biotechnologicznych.

Zakres obowiązków :

  • Opracowywanie założeń projektowych
  • Modelowanie konstrukcji
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji wg odpowiednich norm
  • Opracowywanie stosownych rozwiązań technicznych na każdym etapie realizacji projektu
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, raportów i opisów technicznych
  • Pełnienie nadzorów autorskich,
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów,
  • Kierowanie zespołem asystentów i młodszych projektantów zapewniające ukończenie prac zgodnie z przyjętym harmonogramem, budżetem, jak również spełniające założenia jakościowe
  • Ścisła współpraca z wielobranżowym / międzynarodowym zespołem projektowym
  • Udział w wizjach lokalnych
  • Please Note :

    This position is contingent upon contract award.

    Basic Job Requirements

    Oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • Doświadczenie w realizacji prac we wszystkich fazach inwestycji (od koncepcji do budowy)
  • Biegła znajomość oprogramowania CAD
  • Znajomość programów obliczeniowych (np. Robot, RISA, Staad, SCIA)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język techniczny)
  • Operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym
  • Other Job Requirements

    Mile widziane :

  • Doświadczenia w pracy na budowie
  • Uprawnienia budowlane do projektowania
  • Znajomość programów Revit, S3D
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Preferred Qualifications

    Oferujemy :

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o otwartej kulturze organizacyjnej, opartej na wspieraniu wymiany wiedzy i doświadczeń, jak również umożliwiającej szeroki rozwój zawodowy
  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (m. in. : Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, pracowniczy program emerytalny, elastyczne godziny pracy)
  • Degree Required