Młodszy Programista PHP (branża e-commerce)
Team Quest
Kraków
18 d. temu

Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : Umowa o pracę Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Zadania :

  • Praca dla lidera polskiego rynku e-commerce oraz jego globalnych partnerów
  • Rozwój nowoczesnej własnej platformy e-commerce
  • Udział we wszystkich fazach powstawania produktu
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznej
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w programowaniu PHP (komercyjne lub niekomercyjne)
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów kierunków informatycznych
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość framework'a Symfony
  • Znajomość MySQL
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Firma oferuje :

  • Pracę w stabilnej firmie - lidera w swojej branży
  • Pracę w młodym Zespole Pasjonatów
  • Kartę Multisport
  • Wygodną lokalizację biura
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Mile widziane :

  • Znajomość : konteneryzacji Docker systemów Linux
  • Znajomość technologii i frameworków : HTML5 CSS3 ORM Doctrine jQuery
  • Znajomość baz danych typu NoSQL
  • Aplikuj teraz oferta pracy IT IT praca Kraków Praca młodszy programista e-commerce Praca młodszy programista PHP Praca młodszy developer e-

    commerce Praca młodszy developer PHP język angielski

    Symfony MySQL PHP GIT

    jQuery Linux NoSQL HTML CSS ORM