Senior Android Developer/Team Leader
TeamQuest Sp. z o.o.
Gdańsk, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej systemy do zarządzania urządzeniami mobilnymi, umożliwiając firmom zdalne kontrolowanie, zarządzanie i zabezpieczanie ich różnorodnej infrastruktury mobilnej, obsługującej globalnych klientów, szukamy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości takich narzędzi jak Android SDK, Java, GIT, Gradle, Maven,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • Dodatkowe atuty :

  • doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektem oraz zespołem,
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie umowy o pracę lub umowy b2b
  • realne możliwości rozwoju
  • udział w rozwijaniu i budowaniu unikalnych produktów
  • Obowiązki :

  • mentoring kilkuosobowego działu,
  • kierowanie projektami od strony developmentu,
  • rozwój i utrzymanie funkcjonalności mobilnych platformy korowej,
  • odpowiedzialność za development mobilny korowej platformy firmy,
  • dbanie o jakość kodu i aplikacji (przeprowadzanie code-review),
  • wdrażanie najnowszych API producentów systemu Android,
  • usprawnianie wewnętrznego procesu developmentu mobilnego.
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.