pracownik produkcji
Randstad
Jaworzno, Śląskie
3 d. temu

job description

Chcesz mieć swój udział w produkcji części samochodowych dla znanych marek samochodowych w tym Porsche? Pracuj z nami dla naszego Klienta w Dąbrowie Górniczej lidera w branży produkcji tarcz hamulcowych!

Jeśli jesteś zainteresowany / a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści AUTO na numer 667 801 139 a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY

i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

oferujemy

  • darmowy dojazd : Dąbrowa Górniczych, Sosnowiec, Jaworzno, Myszków, Będzin, Czeladź, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice
  • atrakcyjne wynagrodzenie 17,80 23,30 zł / h brutto
  • bogaty system premiowy ( premia frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa )
  • płatne nadgodziny
  • wolne święta
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne i konkursy pracownicze
  • 3-dniowy program wprowadzając
  • miesięczne wdrożenie pod okiem osobistego opiekuna
  • pracę w super atmosferze
  • po okresie współpracy z agencją, możliwość pracy na lata bezpośrednio u Klienta
  • pracę w najczystszej odlewni w Europie
  • spokojne tempo pracy
  • możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach
  • zadania

  • realizacja planów produkcyjnych
  • wizualna kontrola jakości
  • oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (4 / 1 czyli 4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego i 2 dni wolnego po zmianie nocnej)
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia i zostania na dłużej : )
  • zaangażowania
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych