Operator maszyn do tworzyw sztucznych
Rosinski Packaging Sp. z o.o.
Nowy Dwór Mazowiecki, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • obsługa maszyn rozdmuchowych / wtryskowych
  • obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym
  • dbanie o jakość produkcji
  • produkcja wyrobów
  • praca w systemie trzyzmianowym
  • Wymagania :

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • przestrzeganie wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • dyspozycyjność
  • brak nałogów
  • dobry stan zdrowia
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • Klauzula informacyjna : ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH : Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Rosinski Packaging Sp.

    z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 1252) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,3) posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,4) podanie danych osobowych jest dobrowolne Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : ,, Zgodnie art.

    23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Rosinski Packaging Sp.

    z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125''

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą 'APLIKUJ TERAZ'