Pomoc krawiecka
kontakt przez PUP
Wrocław, dolnośląskie
4 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Wrocław, powiat : m. Wrocław, woj : dolnośląskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Praca polega na wykonywaniu czynności związanych z pracami krawieckimi : przyszywanie guzików, naszywanie łat, wszywanie taśm i zamków.

Około 14 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność wg potrzeb

Przewidywany okres wykonywania pracy : 3 lata. Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : nie dotyczy Zmianowość : nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu : nie dotyczy Liczba godzin pracy w miesiącu : 14 Data rozpoczęcia : 15.

01.2020 Wynagrodzenie brutto : do 17 PLN System wynagradzania : nie dotyczy Zawód : pomoc krawiecka Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • podstawowe
 • Znajomość języków : Zawód :

 • Pomoc krawiecka
 • Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • wykształcenie i staż pracy : brak wymagań, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, podstawowe umiejętności krawieckie
 • Dane pracodawcy Krótki

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku