Pracownik produkcji - praca w Bestwince
Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Czechowice-Dziedzice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Obecnie do naszej firmy, do zakładu w Bestwince poszukujemy pracowników na stanowisko : Pracownik produkcji (WYTAPIACZ) Nr ref.

W / B / 2019 Miejsce pracy : Bestwinka Opis stanowiska pracy :

  • Praca przy produkcji odlewniczych stopów aluminium;
  • Praca w ruchu ciągłym (dawny system czterobrygadowy); Wymagania stawiane kandydatom :
  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Dyspozycyjność do pracy w ruchu ciągłym;
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole; Oferujemy :
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Niezbędne narzędzia pracy; Rekrutacja : Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres : W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny oferty W / B / 2019.
  • Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę : Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.

    U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.) . Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych.

    Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z powyższym oświadczeniem.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych