Monter ze znajomością rysunku technicznego
KS Service sp. z o.o.
Aleksandrów Łódzki, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta lidera z branży elektrycznej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku : Monter.

ZAPEWNIAMY :

stabilne zatrudnieniena podstawie umowy o pracę. Pracując z nami masz pewność konkurencyjnego wynagrodzeniazasadniczego wraz z premią roczną, ajeśli chcesz możesz dorobić biorąc nadgodziny.

Pracujemy od poniedziałku do piątku ,w systemie dwuzmianowym. Nie musisz martwić się o dojazd - oferujemy bezpłatny autobus pracowniczy m.

in. z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego i Poddębic. W trosce o Twoje zdrowie masz również możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.

Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie przełożonego.

NA STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA :

montaż zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego.

KANDYDACIE!

Jeśli umiesz odczytywać rysunek techniczny i schematy elektryczne, a dodatkowo posiadasz zdolności manualne i wykształcenie zawodowe lub techniczne (mile widziane elektryczne) to zamontuj się w naszym zespole!

DODATKOWE INFORMACJE

Piszesz się na to? Zostań członkiem naszego zespołu!

Aplikuj lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania : 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov ksservice.pl

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku