General Ledger/ Główny Księgowy
Hays Response
Gdansk, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, obecnie poszkujemy osoby na stanowisko :

Główny Księgowy / General Ledger Accountant (3 miesiące)

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych jak i księgowanie wyciągów bankowych oraz faktur.

Dodatkowo GL / Samodzielny Księgowy będzie odpowiedzialny za aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca, sporządzanie deklaracji podatkowych i raportów, prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej, kontakt z instytucjami zewnętrznymi czy wsparcie pozostałych członków zespołu finansowego w bieżących czynnościach.

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w obszarze księgowości, zaawansowanej znajomości języka angielskiego (minimum B2) , doświadczenia w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz obsługi programu MS Excel.

Ponadto idealnego Kandydata powinna wyróżniać skrupulaność, umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy, a także zdolność analitycznego myślenia.

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, możliwości pracy w międzynarodowej organizacji. Dodatkowo nasz Klient umożliwia pracę zdalną , a rekrutacja prowadzona jest w formie online.

UWAGA : Praca na okres 3 miesięcy z ewentualną możliwością przedłużenia współpracy

Lokalizacja : Gdańsk

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku