Pracownik produkcji
Polski HR International
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy.

Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy : 32339 Espelkamp (Niemcy) Zakres obowiązków : prace na linii produkcyjnej, produkcja siedzisk i oparć samochodowych.

Wymagania : znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w stopniu podstawowym, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność do pracy 5-

6 dni w tygodniu, sprawność fizyczna. Oferujemy : pracę od 12.08- 31.12 z możliwością przedłużenia, atrakcyjne wynagrodzenie, darmowe zakwaterowanie, premie za wydajność, niezbędne narzędzia pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP.

Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.

U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (19302).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku