Frezer – możliwość przyuczenia do zawodu
KGL S.A.
Rzakta, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Praca

KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko :

Oferujemy :

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • Twój zakres obowiązków :

  • obsługa frezarki konwencjonalnej oraz CNC
  • przygotowanie i wykonanie programów bezpośrednio na obrabiarkach w konsultacji z technologiem
  • kontrola jakości detalu
  • pomiary narzędzi
  • realizacja programów technologa
  • Nasze wymagania :

  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • biegła obsługa narzędzi pomiarowych
  • znajomość podstaw programowania CAM będzie dodatkowym atutem
  • dokładność, staranność, zdolności manualne
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00 i 14.00-22.00
  • Zgłoś tę pracę