PHP Developer | Symfony, REST API
JCommerce
Poznań, PL
2 d. temu
source : Bulldogjob

Do 16 000 pln netto / miesiąc (B2B)Do 11 500 pln brutto / miesiąc (UoP)Praca zdalna : 90%UmiejętnościPHP - Bardzo dobrzeSymfony - Bardzo dobrzeMySQL - DobrzeDoctrine - DobrzeGit+Arcanist - DobrzeDocker - PoczątkującyRabbitMQ - PoczątkującyPHPUnit - DobrzeGoogle Cloud Platform - PoczątkującyTwoje zadaniaJesteśmy zaangażowani w rozwój portalu e-commerce z branży modowej.

W ramach prac projektowych rozwijamy system ERP w technologii PHP, składający się z wielu aplikacji i wspomagający wewnętrzne procesy firmy.

Dbamy o to, aby pracować na nowych wersjach PHP 7.2+ i Symfony 4+. Komunikacja pomiędzy projektami oparta jest o kolejki RabbitMQ oraz REST API.

Kogo szukamy?Chcesz wesprzeć nasz 17 osobowy zespół w pracy nad rozwojem dużego portalu e-commerce? Testujesz swój kod oraz cenisz sobie wymianę wiedzy podczas code review?

Dogadujesz się po angielsku? Dobrze trafiłeś!Opis projektuDziałający od 2009 roku szwedzki, multibrandowy sklep internetowy o międzynarodowym zasięgu.

Notuje 85 milionów odsłon miesięcznie. Oferuje ubrania, buty i akcesoria ponad 600 marek projektantów skandynawskich oraz międzynarodowych.

Posiada biura i oddziały w Szwecji, Danii, Polsce i Litwie.Jeśli pojęcie clean code nie jest Ci obce i chciałbyś poznać skandynawską kulturę pracy, to nasz projekt z pewnością Cię zainteresuje.

Jesteśmy zgranym i kompetentnym zespołem, w którego skład wchodzą tylko doświadczeni programiści. Projekt jest wymagający, dlatego praca w nim nawet dla seniora nigdy nie będzie nudna.

Pracujemy w metodykach zwinnych Kanban. Wszystkie zespoły mają stały, bezpośredni kontakt z developerami i projektantami klienta.

Na start otrzymasz MacBooka Pro + PHPStorm.Więcej informacji na temat projektu : https : / / projekty.jcommerce.pl / ecommerce

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku