PRZEŁOŻONA ASYSTY STOMATOLOGICZNEJ
Lecznica Gocław
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Lecznica Stomatologiczna z dyżurem nocnym ( 9 unitów ) poszukuje przełożonej asystentek stomatologicznych. Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało : Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracą zespołu.

Zarządzanie kalendarzem pracy zespołu. Zarządzanie pracą zespołu. Szkolenie nowych pracowników. Budowanie dobrych relacji w zespole, łagodzenie konfliktów.

Koordynowanie zamówień na leki, sprzęt i materiały stomatologiczne niezbędne do pracy lekarza. Współpraca z Sanepidem. Utrzymywanie porządku w dokumentach medycznych kliniki, segregacja i archiwizacja tych dokumentów.

Dbałość o sprzęt i aparaturę medyczną. Nadzór i utrzymywanie odpowiedniego standardu obsługi klienta. Łagodzenie sytuacji wywołujących niezadowolenie klientów.

Kontrola rozliczeń techników. Oferujemy : Ciekawą pracę w zgranym i zaangażowanym zespole. Długoterminową współpracę. Dobre warunki pracy, szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji przez udostępniony formularz .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku