Specjalista w Dziale Kontroli Jakości
Nowak
Kolbudy, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalista w Dziale Kontroli Jakości Miejsce pracy : Jankowo Gdańskie (pow.

Kolbudy) Region : pomorskie Opis stanowiska :

  • koordynacja tworzenia i zatwierdzania etykiet polskich i obcojęzycznych;
  • weryfikacja poprawności oznakowania wg prawa UE i spoza UE;
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo prawne produktów;
  • kontrola jakości produktów;
  • współpraca z działem Produkcji i Technologii, Handlowym, Exportu, Marketingu, Prawnym;
  • rejestracja produktów w kraju i na rynkach zagranicznych;
  • bieżące monitorowanie zmian w zakresie prawa żywieniowego w kraju i krajach zagranicznych;
  • uczestnictwo w nadzorze nad przestrzeganiem zasad GMP, GHP; Wymagania :
  • minimum roczne doświadczenie na pokrewnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe (preferowane Technologia Żywienia, Technologia Mięsa, Inżynieria Produkcji lub Prawo);
  • znajomość podstawowych przepisów prawa żywnościowego, systemów takich jak : HACCP, GMP, ISO, IFS, BRC i tym podobne;
  • znajomość metod monitorowania przepisów prawa żywnościowego;
  • samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;
  • wysokie zdolności komunikacyjne; Oferujemy :
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • pakiet świadczeń pozapłacowych(pakiety opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, bony firmowe);
  • udział w szkoleniach, targach i spotkaniach branżowych w kraju i za granicą; Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres + 48 532 532 971 Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych