MONTER INSTALACJI WODNO-GAZOWEJ (NIEMCY)! Wysokie zarobki+Umowa+Premie!
 Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Cała Polska, Polska
12 d. temu
source : Jobalert.pl

Zakres obowiązków :

wykonywanie instalacji zimnej i ciepłej wody oraz gazu

montaż instalacji kanalizacyjnej

konserwacja i naprawa instalacji Wymagania : doświadczenia w pracy jako instalator urządzeń sanitarnych i CO

znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

mile widziane wykształcenie kierunkowe Oferujemy : 1. Umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy na terenie Austrii.

2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

3. Premia za polecenie pracownika do 500€!

4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

5. Płatne urlopy i premie świąteczne.

6. Atrakcyjne dodatki godzinowe.

7. Możliwość wypłacania zaliczki.

8. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

9. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

10. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

  • oraz wiele więcej.
  • Zainteresowany ?

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych