Kierowca Międzynorodowy Kat. B Przewóz Osób
Olimar
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dynamicznie rozwijająca się Firma Olimar poszukuje pracowników (mężczyźni lub kobiety ) na stanowisko Kierowca Międzynarodowy Kat.

B. Zajmujemy się transportem osób do Niemiec , Belgii , Holandii , Szwajcarii , Austrii . Oferujemy prace w stabilnej , jednej z największych firm tego typu w Polsce.

Posiadamy tylko nowe samochody przypisane dla kierowcy. Wyjazdy max dwa razy w tygodniu . Mile widziana własna działalność gospodarcza .

Wymagania : DOŚWIADCZENIE W PRACY JAKO KIEROWCA !!! - Punktualność, - Dyspozycyjność, - Sumienność, - Czynne prawo jazdy, -

Aktualne badania lekarskie i psychotechniczne, - Sumienność wykonywania obowiązków służbowych, - Komunikatywność, - Umiejętność pracy w zespole, WIEK : OD 25 LAT CV osób zainteresowanych prosimy wysyłać na adres e-

mail lub tel. bezpośredni tel 507 - pokaż numer telefonu - Jednocześnie informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku