Pracownik produkcji / zarobki do 3600 zł brutto / w godz. 7-15
FACHPRACA
Lubiąż, Poland
‎17 godz. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poliuretanowej działającego w Polsce i Europie Środkowo-

Wschodniej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik produkcji.

Kandydacie!

Jeśli szukasz pracy na produkcji na jedną zmianę, jesteś sumienny i zaangażowany - mamy ofertę dla Ciebie!

Nie wymagamy doświadczenia!

Twoje przyszłe zadania to :

  • przygotowanie do produkcji pianki
  • mieszanie surowców
  • cięcie pianki PUR
  • Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3000 zł brutto
  • wysoką premię miesięczną - do 20% wynagrodzenia zasadniczego
  • pracę tylko na jedną zmianę od 7 do 15
  • dla chętnych są możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • wolne weekendy pracujemy od poniedziałku do piątku
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i udział w szkoleniach podnoszących kwalifikację
  • bogaty pakiet socjalny m.in prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, świąteczne karty zakupowe po okresie próbnym
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych