Księgowy/a AP
Talentuno Technologies Sp. z o.o.
Warszawa
‎8 godz. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Księgowy / a AP Warszawa

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko : Księgowy / a AP

Jeśli chcesz :

  • pracować w dziale księgowości i finansów
  • mieć możliwość pracy w kreatywnym i globalnym środowisku
  • pracować w przyjaznej atmosferze
  • być częścią odkrywania i transformacji procesów
  • posiadać pakiet świadczeń (częściowo dofinansowane lekcje języków obcych, zajęć sportowych i rekreacyjnych)
  • posiadać prywatną opiekę medyczną oraz pakiet ubezpieczeń na życie
  • Wymagania

    Jeśli jesteś osobą, która :

  • ma wykształcenie w zakresie finansów, jest studentem 4-5 roku lub ukończyła studia, jest dostępna na pełny etat
  • rozumie procesy księgowe zachodzące w firmie
  • ma kilkumiesięczne doświadczenie w finansach / rachunkowości
  • biegle włada językiem angielskim (opcjonalnie niemieckim lub francuskim)
  • obsługuje pakiet MS Excel i ma umiejętności analityczne
  • Obowiązki :

  • przetwarzanie faktur i innych wniosków o płatność
  • przygotowywanie propozycji płatności
  • wykonywanie przelewów bankowych lub innych płatności elektronicznych
  • przetwarzanie i uzgadnianie zwróconych płatności
  • uzgadnianie z dostawcami oraz monitorowanie i rozwiązywanie problemów
  • udzielanie porad dostawcom dotyczących przelewów
  • Oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • środowisko wielojęzyczne (12 języków używanych w codziennej pracy),
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • prywatną opieka medyczna
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, bezpłatne lekcje języków obcych, pakiety sportowe i rekreacyjne )
  • dofinansowanie studiów podyplomowych lub innych szkoleń
  • Zgłoś tę pracę