researcher it
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
‎20 godz. temu

job description

Jeżeli interesuje Cię rekrutacja lub branża IT, a najlepiej jedno i drugie.

Jeżeli chcesz postawić pierwsze kroki i zdobyć doświadczenie poszukując specjalistów z branży IT

oferujemy

  • Płatny 6 miesięczny staż z możliwością przedłużenia współpracy
  • Zdobycie cennego doświadczenia w rekrutacjach IT
  • Pracę w swobodnej przyjaznej atmosferze i elastycznych godzinach
  • zadania

  • pozyskiwanie najlepszych specjalistów z rynku IT;
  • praca z nowoczesnymi systemami rekrutacyjnymi
  • kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami;
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych wraz z konsultantem;
  • bieżące wsparcie konsultantów.
  • oczekujemy

  • Zaangażowania i odpowiedzialności za projekt
  • chęci rozwijania się w obszarze rekrutacji i kontakcie z kandydatami;
  • Dostępności w wymiarze min. 20 godzin tygodniowo
  • znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym (B1);
  • elastyczności i dynamizmu w działaniu;
  • mile widziane zainteresowanie branżą HR lub IT
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych