Młodszy Przedstawiciel ds. Sprzedaży Produktów Bankowych
Citi
Katowice, SI, POL
2 d. temu

Dołącz do najlepszych

Bez względu na to czy rozpoczynasz swoją karierę, czy masz już doświadczenie i myslisz o dalszym rozwoju, dołączając do Banku Handlowego w Warszawie S.

A. (działającego pod marką Citi Handlowy) jako Przedstawiciel do Spraw Sprzedaży Produktów Bankowych uczynisz krok w kierunku rozwoju swej kariery w ekscytującej branży bankowości detalicznej.

Czym będziesz się zajmował jako Przedstawiciel ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Twoim zadaniem będzie nawiązywanie kontaktów umożliwiających Ci sprzedaż i promowanie produktów finansowych Citi Handlowy.

Żeby to osiągnąć będziesz musiał wykazać się pełnym zaangażowaniem, samodzielnością i chęcią rozwijania swych umiejętności pod okiem ekspertów.

Będziesz także uczestniczył w branżowych targach i konferencjach w naszym regionie. W dordze do sukcesu pomoże Ci z pewnością umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi oraz pozytywne nastawienie do pracy.

Co otrzymasz w zamian

Pomożemy Ci wkroczyć na drogę rozwoju i nauki. Bogaty pakiet szkoleń i realne możliwości rozwoju zaprojektowane by pomóc Ci Uwolnić Twój Potencjał.

Chcemy byś świetnie się czuł w naszym towarzystwie, w tym celu zapewniamy fantastyczną atmosferę w profesjonalnym i dynamicznym zespole sprzedażowym.

A po pracy? Bogaty pakiet socjalny a w nim m.in. karta multisport, Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę, Pakiet Swiadczeń Pozapłacowych, opieka medyczna jak i ubezpieczenia na życie.

Jak widzisz myślimy o wszystkim.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata

Chcesz pracować w jednej z najbardziej przestiżowych instytucji finansowych na świecie. Lubisz ludzi, uwielbiasz z nimi rozmawiać i chcesz na tym oprzeć swą karierę.

Zależy Ci na elastycznym czasie pracy. Jesteś kreatywny i wiesz, że kluczem do sukcesu jest wysoka motywacja i gotowość do nauki od najlepszych.

Dołącz do naszego zespołu i Uwolnij Swój Potencjał

Aplikuj
Aplikuj
Mój adres email
Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .
Kontynuuj
Formularz wniosku