VDL Nedcar: praca przy montażu samochodów MINI/BMW
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Bydgoszcz, PL
1 min. temu
source : Europa.jobs

Poszukujemy pracowników do pracy w VDL Nedcar w miejscowości Born od zaraz na trzy stanowiska : 1. Pracownik magazynowy : Jako pracownik magazynu zajmujesz się głównie sortowaniem towarów, sprawdzaniem produktów i kompletacją zamówień za pomocą skanera.

Wymagania : bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiegogotowość do pracy na dwie zmiany : od 06.05 do 14.

35 i od 14.40 do 23.10.2. Pracownik lakierni : Wspólnie z kolegami będziecie odpowiedzialni za część procesu lakierowania części samochodowych.

Twoim zadaniem jest sprawdzenie tej warstwy uszczelniającej i ew. nałożenie jej pędzlem. W ten sposób blacha samochodu zostanie zabezpieczona przed wodą.

Wspólnie z kolegami sprawdzacie farbę pod kątem nierówności lub dokonacie ewentualnych poprawek w postaci polerowania i woskowania.

Aby móc wykonać tę pracę, ważne jest, abyś nie był niższy niż 1,67 m i wyższy niż 1,94 m.Wymagania : doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskubardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (test językowy na początku)gotowość do pracy na dwie zmiany : od 06.

30 do 15.00 i od 15.00 do 23.30.3. Pracownik linii montażowej : Prace polegają na montażu części, przeprowadzaniu kontroli jakości, regulacji części, uszczelnianiu, polerowaniu i / lub montażu.

Różnią się one w zależności od działu.Wymagania : doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskubardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (test językowy na początku)gotowość do pracy na dwie zmiany : od 06.

05 do 14.35 i od 14.40 do 23.10.Bez względu na stanowisko, stawka kształtuje się w atrakcyjny sposób : 13,55 EUR brutto za godzinę (dodatkowo premia za pracę zmianową w wysokości 115%).

Oprócz wynagrodzenia otrzymasz oddzielną rekompensatę ADV w wysokości 6,65% za każdą przepracowaną godzinę.Jesteśmy w stanie zagwarantować zakwaterowanie oraz transport do pracy!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku