Dyrektor ds. Techniczno-Produkcyjnych
Coberon
Katowice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy : Dyrektor ds. Techniczno-Produkcyjnych Region : woj. śląskie Opis stanowiska : organizacja i optymalizacja wydajności pracy wydziałów produkcyjnych i utrzymania ruchu doradztwo techniczne w sprawie zakupu maszyn i urządzeń, nadzór i prowadzenie procesów inwestycyjnych, nadzór nad wdrażaniem nowych technologii, wdrożenie oraz koordynacja systemu rozliczania produkcji, kierowanie, nadzór i usprawnianie procesów produkcyjnych, terminowa i jakościowa realizacja planów produkcyjnych, motywowanie i ocena pracowników, zarządzanie dokumentacją, raportowanie, planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, nadzór nad infrastrukturą techniczną zakładu, Wymagania : wykształcenie wyższe techniczne, min.

5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją i infrastrukturą na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wysoko rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania, przywództwa, negocjacji, współpracy, pracy w grupie, komunikacji, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, konsekwencja i skuteczność w działaniu, dyspozycyjność i elastyczność, znajomość procedur i zagadnień związanych z procesami . Oferujemy :

 • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
 • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji,
 • premię uzależnioną od efektów,
 • niezbędna narzędzia pracy,
 • uczestnictwo w projektach wdrożeniowych min. lean manufacturing,
 • możliwość rozwoju.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku