Pielęgniarka - praca, gdzie człowiek jest najważniejszy
Pielęgniarski Dom Opieki Złota Ostoja
Czosnów, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli lubisz poczucie bezpieczeństwa, przyjazną, rodzinną atmosferę, ale przede wszystkim prace z ludźmi to właśnie Ciebie potrzebujemy - napisz do nas! Pielęgniarski Dom Opieki "Złota Ostoja" poszukuje do pracy opiekunki.

Jesteśmy na rynku ponad 20 lat i staramy się dbać zarówno o dobro naszych pacjentów jak i personelu, dlatego zaufało nam ponad 1000 rodzin, a nasi pacjenci i pracownicy są z nami nawet kilkanaście lat.

 • Wymagania : -prawo wykonywania zawodu - dyspozycyjność w określone dni - cierpliwość - mile widziane doświadczenie - Dbanie o porządek i higienę stanowiska pracy Od kandydata oczekujemy : -Sumienności -Życzliwości -Uczciwości Oferujemy : -prace w stałym wymiarze godzin - umowa o prace - miłą, rodzinną atmosferę - elastyczny grafik pracy Dojazd do naszego ośrodka- linia Warszawska 750 (200m od przystanku) oraz komunikacja autobusami Polonusbus
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku