Pracownik budowlany (Cieśla szalunkowy, murarz)
Bilfinger Industrial Services Sp. z o.o.
Rędziny, Śląskie
16 d. temu
source : Lento.pl

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych.

Nasze usługi realizujemy w branżach : mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych.

Do zadań na stanowisku należy wykonywanie prac budowlano - remontowych na terenie obiektu przemysłowego m.in. wykonywanie obmurzy przemysłowych oraz szalunków formowanych ze sklejki, drewna Wymagania : Wykształcenie min.

zasadnicze zawodowe (chętnie budowlane murarz / stolarz) Doświadczenie w pracy na budowie o podobnym charakterze zadań Wymagania dla cieśli : umiejętność cięcia i formowania szalunków ze sklejki oraz znajomość czytania rysunku technicznego Dokładność i sumienność w wykonywanych pracach Oferujemy : Pracę od zaraz Dobre i bezpieczne warunki pracy Atrakcyjne wynagrodzenie Zachęcamy do aplikowania na ofertę pracy wysyłając CV za pośrednictwem portalu Lento ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku