konsultant ds. rekrutacji tymczasowych
Randstad
Pruszków, Mazowieckie
6 d. temu

job description

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmienia na lepsze życie ludzi?

Zostań konsultantem Randstad i pomagaj budować kariery zawodowe najlepszym specjalistom na rynku pracy w Polsce i za granicą.

Aktualnie do Randstad Polska poszukujemy osoby na stanowisko :

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)
  • dostęp do platformy benefitowej Randstad Plus, możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego
  • możliwość szkoleń z zakresu rekrutacji i kompetencji miękkich
  • szansa na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej
  • premie raz na kwartał
  • zadania

  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska produkcyjne w terenie
  • zarządzanie administracją personalną
  • obsługa klienta
  • raportowanie
  • oczekujemy

  • doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • prawo jazdy czynne
  • dużej mobilności
  • dobra znajomość programu Excel
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • asertywność, dokładność, samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • Aplikuj