HYDRAULIK 16€ /godz.+dieta 8€ netto/godz. NIEMCY. - Stuttgart , Ulm , Augsburg, Monachium, Frankfurt/M., Niemcy
Rekrutacja-Kozow
Warsaw, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

ZADANIA : MONTAZ SIECI WODA - GAZ - OGRZEWANIE+BIAŁY MONTAŻ. WYMAGANIA REKRUTACYJNE : niemiecki komunikatywny + doswiadczenie w branzy, zawod hydraulik lub list czeladniczy (dotyczy oferty 16+ 8).

własne auto do wyjazdu nie jest wymagane!! Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.Oferujemy : HYDRAULICY - PRACA -

NIEMCY. Niemiecki Pracodawca poszukuje Hydraulików do Pracy do NIEMIEC. Zatrudnienie od 07.10.2019 , 14.10.2019 i w kolejnych Tygodniach.

Oferty dotycza płd. niemieckich Landów : Bawaria , Baden-Wurttemberg, Hesja. PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.

Oferta dla Samodzielnych Hydraulikow i Teamow dwuosobowych. Dla Hydraulików z Zawodem lub Listem Czeladniczym : STAWKA : 16,00 EUR brutto / godz.

  • dieta 8,00 EUR netto / godz.przepracowaną. Dla Hydraulików bez zawodu i bez Listu Czeladniczego. STAWKA : 14,00 EUR brutto / godz.
  • dieta 8,00 EUR netto za wypracowana godzinę. Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwatere opłaca Pracownik.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych