Elektrociepłownia poszukuje Elektryków - Stanowice - stawka do ustalenia!
KS Service sp. z o.o.
Stanowice, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, niewielkiej firmy produkującej pellet drzewny,poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Elektryk

Miejsce pracy : Stanowice , gm. Bogdaniec

CZY POSIADASZ DOŚWIADCZENIE...

 • w branży energetycznej?
 • Masz ochotę na atrakcyjne wynagrodzeniewzbogacone o premie miesięczne ?

  Chciałabyś / chciałbyś połączyć interesującą pracę z czasem dla siebie i dla rodziny?

  ŚWIETNIE!

  Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Elektryk

  DOŁĄCZ DO NAS I BĄDŹ ODPOWIEDZIALNA / Y ZA :

 • nadzór nad infrastrukturą techniczną
 • konserwacje maszyn i usuwanie awarii
 • Zasil szereginowo otwartej siedziby w Stanowicach k. Gorzowa Wlkp.

  WYSTARCZY, ŻE :

 • posiadasz doświadczenie jako Elektryk EC wraz z uprawnieniami gr. 1 i gr. 2
 • jesteś gotowy / a do pracy 12-godzinnej
 • DODATKOWE INFORMACJE

  Czujesz, że to oferta dla Ciebie?

  W takim razie aplikuj i daj się poznać!

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku