Sales Manager w branży HR
Gi Group Poland S.A.
Wrocław
4 d. temu
source : infoPraca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych w województwie dolnośląskim,
  • reprezentowania postawy #ChangeLives i wartości tworzenia przyjaznego środowiska pracy w kontaktach z klientami firmy,
  • realizacja indywidualnego planu sprzedaży : tworzenie ofert, przedstawianie warunków współpracy, prowadzenie negocjacji i przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,
  • czujność i otwartość na zmiany : aktywna postawa w obserwowaniu potrzeb rynku oraz udział w rozwijaniu produktów.
  • CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w sprzedaży usług profesjonalnych (doświadczenie w sprzedaży usług HR będzie dużym atutem),
  • otwartej postawy i umiejętności nieszablonowego spojrzenia na współpracę z klientami,
  • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu służbowego,
  • podstawowej znajomości języka angielskiego.
  • CO OFERUJEMY?

  • przyjazne i jednocześnie profesjonalne wdrożenie do firmy gwarantujące swobodną znajomość oferty Gi Group Holding oraz umożliwiające samodzielne wykonywanie obowiązków,
  • pracę w modelu hybrydowym masz wpływ na to ile dni pracujesz w biurze, a ile w domu,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • dostęp do benefitów (platformy kafeteryjnej, dzięki której samodzielnie podejmujesz decyzję, co jest najlepszym benefitem dla Ciebie w tym min.
  • karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego, urlop na świętowanie urodzin i więcej),

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne + bardzo motywujący system premiowy.
  • Zgłoś tę pracę