Zarządca nieruchomości
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
2 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta agencji nieruchomości - osoby do pracy, na stanowisku :

Miejsce pracy : Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku :

  • kontakt z właścicielami nieruchomości i diagnozowanie ich potrzeb,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem nieruchomości,
  • organizacja zebrań wspólnot,
  • dbałość o estetykę obiektów oraz organizacja prac porządkowych i technicznych,
  • bieżąca współpraca z Zarządami wspólnot,
  • monitorowanie stanu technicznego obiektów i zgłaszanie awarii,
  • rozliczenia roczne wspólnot.
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • masz min. średnie wykształcenie,
  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami,
  • bardzo dobrze obsługujesz pakiet MS Office,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • cechują Cię : dobra organizacja pracy, kreatywność, wysoka kultura osobista,
  • jesteś osobą sumienną, dokładną i odpowiedzialną.
  • Pracodawca oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • 7-godzinny tryb pracy,
  • benefity pozapłacowe,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Zgłoś tę pracę