praca produkcyjna przy owocach, warzywach
Jupiter Polska sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Czasowej Jupiter ma już dwadzieścia lat doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników (nr cert. 10790).

Nasi wykwalifikowani, pełni motywacji, pracownicy tymczasowi pochodzą głównie z Polski i mogą być zatrudnieni w różnych sektorach : w branży spożywczej, transportowej, w dystrybucji i w sektorze AGF poszukuje nowych pracowników na stanowisko Pracownik produkcyjny Zakres obowiązków : - sortowanie, pakowanie na taśmie produkcyjnej owoców i warzyw takich jak : pomidory, papryka, truskawki, borówka amerykańska itd.

 • ważenie owoców / warzyw do pojemniczków - inne prace zlecone przez Pracodawcę Jest to praca również dla par. Wymagania : -mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, jednakże nie jest to warunek konieczny - mile widziane doświadczenie na produkcji lub zbiorach - motywacja, chęci do pracy, a także dyspozycyjność do pracy Oferujemy : - Holenderska umowa o prace - pracę w renomowanej i stabilnej firmie z możliwością rozwoju zawodowego - co tygodniowe wypłaty przelewane bezpośrednio na konto - zakwaterowanie (do 20 roku zycia bezpłatne) - pomoc polskiego personelu po przyjeździe do Holandii - pomoc przy wyrobieniu numeru Sofii - ubezpieczenie zdrowotne - bezpłatny transport samochodem z miejsca zamieszkania do pracy - dodatki urlopowe i wakacyjne Rekrutacja : Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na w temacie wpisując Praca produkcyjna przy owocach i warzywach Bądź po wieksza ilość informacji proszę o kontakt pod numerem +48 515 336 442 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.
 • 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku