Operator produkcji
LSJ HR Group
Goleniów, Polska
2 d. temu

Poszukujesz stabilnej pracy? Jesteś gotowy do pracy na trzy zmiany? Mam pracę dla Ciebie!

Prowadzimy rekrutację dla naszego klienta, Golenowskiej firmy produkcyjnej z branży wiatrowej.

Nie czekaj dłużej, wyślij swoje CV już TERAZ!!!

Zakres obowiązków :

Twoim zadaniem będzie produkcja łopat turbin wiatrowych. Jest to praca manualna wykonywana w grupach na podstawie instrukcji i schematów.

Wymagania : W zamian otrzymasz :

W zamian otrzymasz :

  • Umowę o pracę, po okresie próbnym nagrodę nawet 600 zł oraz podwyżkę do pensji podstawowej
  • Premię regulaminową, obecnościową i efektywnościową (premia zaczyna się od 700 zł / mc ), nagrodę kwartalną 660 zł,
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Własną kartę sportową
  • Darmowe dojazdy do pracy ze Szczecina
  • Bonusy świąteczne
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Oferujemy

    Od Kandydata oczekujemy :

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy na trzy zmiany
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Komunikatywności
  • Umiejętności czytania instrukcji
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do aplikowania!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331