Monter instalacji grzewczych i sanitarnych (m/k) - Berlin, Niemcy
Doradztwo Gospodarcze Jacek Garnowski
Lublin, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Pracodawca jest firmą z długą tradycją i działającą w branży grzewczo-sanitarnej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1946 roku w Berlinie.

Ponad 20 naszych specjalistów jest zaangażowanych w sprawne działanie urządzeń grzewczych i sanitarnych w nowobudowanych jak i istniejących budynkach.

Obowiązki : -Serwisowanie pieców i kotłów włącznie z regulacją -Gotowość do usuwania awarii -Kontrola, serwisowanie i naprawa urządzeń grzewczych, sanitarnych, solarnych oraz pomp ciepła.

 • Renowacja, montaż i naprawa urządzeń sanitarnych i grzewczych. Wymagania -Wykształcenie z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej lub podobnej.
 • Doświadczenie w zakresie w / w obowiązków zawodowych. -Wskazane prawo jazdy klasy B -Umiejętność pracy w zespole i zorientowanie na klientów, -Znajomość j.
 • niemieckiego na poziomie komunikatywnym Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Berlina na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j.

  polskim) na koszt firmy.Oferujemy : Oferujemy : Umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej).

  Dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. niemiecka emerytura, dodatek na dziecko, itp.

 • Wymiar czasu pracy 40 godz. tygodniowo -Stałe miejsce pracy i atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe -Płatny urlop, dodatki świąteczne i urlopowe -Samochód firmowy i telefon -Możliwość szkoleń zawodowych -Silne wsparcie w poszukiwaniu i formalnościach mieszkaniowych Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.
 • 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku