Developer ( Java lub C/C++)
TAP.TALENT
Wrocław, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Wsparcie działów obsługi klienta w implementacji procesów związanych z użytkownikiem oraz techniczne projektowanie systemów aplikacji.
  • Wdrażanie usług specyficznych dla klienta.
  • Weryfikacja poprawności implementacji.
  • Współpraca z klientem.
  • TWÓJ PROFIL

  • Ukończone studia z inżynierii lub informatyki lub doświadczenie zawodowe w przemysłowym środowisku PLM.
  • Głębsza wiedza z zakresu języka Java lub C / C ++.
  • Doświadczenie w Eclipse RCP jest dużym atutem.
  • Inne obszary zainteresowania, ale nie obowiązkowe, to relacyjne i graficzne bazy danych (zwłaszcza ORACLE), SIEMENS Metaphase i architektura usług.
  • Doświadczenie w zakresie tematów PLM.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość języka niemieckiego jest traktowana jako atut.
  • OFERUJEMY

  • Praca w stabilnej finansowo firmie.
  • Wsparcie ze strony doświadczonych ekspertów.
  • Nowe biuro w centrum Wrocławia.
  • Pakiet atrakcyjnych świadczeń dodatkowych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych