Asystentka ds. Finansowo-Księgowych z językiem Angielskim
SMART-HR
Kraków
‎13 godz. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się firmy outsourcingowej obsługującej międzynarodowego klienta z branży surowców , działającego na globalnych rynkach i giełdach, w związku z intensywnym rozwojem , poszukujemy do wewnętrznego działu finansowo-księgowego pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy : Kraków, woj. małopolskie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało :

  • Nadzorowanie jednego z procesów finansowania firmy,
  • Dokonywanie płatności,
  • Codzienny kontakt z bankami i brokerami zagranicznymi,
  • Nadzorowanie dokumentacji oraz sprawdzanie danych liczbowych związanych z procesem,
  • Księgowanie faktur, płatności i innych operacji gospodarczych,
  • Sprawdzanie i uzgadnianie sald,
  • Ścisła współpraca z działem logistyki i finansów.
  • Wymagania

  • Chęć rozwoju w dziale finansowo-księgowym doświadczenie nie jest wymagane,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia) będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excela,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, umiejętności analityczne i nastawienie na pracę w zespole.
  • Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, w młodym i przyjaznym zespole,
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się organizacji, pracującej dla prestiżowych światowych firm.
  • Zgłoś tę pracę