Praca w rejestracji
SZPZLO Warszawa-Mokotów
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

SZPZLO Warszawa-Mokotów do swojej Przychodni przy ul. Malczewskiego 47a i Madalińskiego13 zatrudni osobę do pracy jako Rejestratorka(r) medyczna (y) Oferujemy : - umowę o pracę na okres próbny.

Wymiar czasu pracy : 1 etat, praca na zmiany w przedziale 7 : 30-20 : 00 (od poniedziałku do piątku bez weekendów, 7 godz.

i 35 minut dziennie). Doświadczenie zawodowe i wymagania : Wykształcenie : średnie, mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku, znajomość ustawy o działalności leczniczej, niezbędna biegła obsługa komputera, środowiska Windows oraz urządzeń biurowych, doświadczenie w obsłudze klienta (obsługa osobista i telefoniczna), doświadczenie w przyjmowaniu pieniędzy i rozliczeniach finansowych, niezbędna dobra organizacja i dyscyplina pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, osoba zorientowana na efektywną pracę, wysoka kultura osobista, empatia.

komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku