Pracownik/ca produkcji
Randstad
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Chcesz pracować na przejrzystych warunkach? Szukasz pracy, która zapewni ci stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie zawsze na czas?

Stań się częścią międzynarodowej firmy zajmującej się recyklingiem odpadów szklanych. Aplikuj już dziś! oferujemy : umowa o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy), stawkę godzinową 15zł brutto + do 20% premii uznaniowej, pracę w systemie III zmianowym (6 / 14 / 22), pakiet benefitów Randstad Plus.

zadania : segregacja odpadów szklanych, obsługa prostych urządzeń, czyszczenie sit, dbanie o porządek na linii produkcyjnej.

oczekujemy : doświadczenie na produkcji (min. 3 m-c) motywacja i chęć do pracy. Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych