Zatrudnię pracownika do biura kredytowego
PHU M&M
Polkowice, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma zajmująca się udzielaniem pożyczek krótkoterminowych zatrudni na stanowisko : Doradca klienta Wymagania : - min. średnie wykształcenie - niekaralność - łatwość nawiązywania kontaktów - orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy - doświadczenie w obsłudze klienta - doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów - prawo jazdy kat.

B Zadania : - bieżąca obsługa klientów - aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych - realizację celów sprzedażowych Oferujemy : - umowę o pracę - szkolenie - wynagrodzenie zorientowane na realizację zadań - dużą swobodę w pracy zawodowej Jeśli jesteś zainteresowany / a naszą ofertą, prześlij swoje CV ze zdjęciem na maila W CV nie zapomnij zawrzeć klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.

08.19997r. Dz.U. z 2002r. Nr 101 poz. 923 z późn. zm.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku