Zatrudnię pracownika do biura kredytowego
PHU M&M
Polkowice, Dolnośląskie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Firma zajmująca się udzielaniem pożyczek krótkoterminowych zatrudni na stanowisko : Doradca klienta Wymagania : - min. średnie wykształcenie - niekaralność - łatwość nawiązywania kontaktów - orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy - doświadczenie w obsłudze klienta - doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów - prawo jazdy kat.

B Zadania : - bieżąca obsługa klientów - aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych - realizację celów sprzedażowych Oferujemy : - umowę o pracę - szkolenie - wynagrodzenie zorientowane na realizację zadań - dużą swobodę w pracy zawodowej Jeśli jesteś zainteresowany / a naszą ofertą, prześlij swoje CV ze zdjęciem na maila W CV nie zapomnij zawrzeć klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.

08.19997r. Dz.U. z 2002r. Nr 101 poz. 923 z późn. zm.