Doradca Klienta - OzN
Fundacja Aktywizacja
Gdańsk, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami od 1991 roku. Wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy.

Obecnie, poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności. Główny zakres obowiązków : - profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów Banku Pocztowego S.

A. oraz produktów ubezpieczeniowych, - realizacja ustalonych planów sprzedażowych, - aktywne pozyskiwanie klientów w placówce pocztowej oraz poza jej terenem, - sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

Od Kandydatów oczekujemy : - wykształcenia średniego, - orzeczenia o niepełnosprawności, - obsługi komputera i pakietu MS Office na poziomie podstawowym, - doświadczenie w sprzedaży usług finansowych i bankowych oraz znajomość lokalnego rynku usług mile widziana, Naszym pracownikom oferujemy : - stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, - pensję zawsze na czas i premię, - trzynastą pensję i dodatek stażowy, - zagwarantowane dodatki motywacyjne, - możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej, grupowego ubezpieczenia na życie, Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art.

7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE zwanego dalej RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art.

9 ust. 2 lit. a) RODO. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Ogłoszenie opublikowane w ramach Programu Praca-Integracja finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku