Analityk Programista Access/SQL
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
3 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Analityk Programista Access / SQL Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży IT specjalizującej się w Business Inteligence - osoby do pracy na stanowisku :

Analityk Programista Access / SQL

Miejsce pracy : Wrocław

Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

badanie potrzeb klientów i bieżące wsparcie analityczne,

rozwój aplikacji MS Access w obszarze front-end oraz VBA,

development zmian bazodanowych na bazie danych SQL Server,

testowanie zmian,

sporządzanie dokumentacji projektowej,

bieżące utrzymanie systemów i udzielanie odpowiedzi na zgłaszane błędy,

kontakt z klientem w zakresie realizowanych działań i zmian.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

masz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

posiadasz wykształcenie wyższe,

znasz język angielski na poziomie B2,

potrafisz programować w MS Access i SQL,

możesz pochwalić się wiedzą z zakresu bankowości,

masz umiejętność zbierania wymagań oraz tworzenia dokumentacji technicznej i analitycznej,

cechuje Cię umiejętność pracy w zespole, a także samodzielność i odpowiedzialność,

posiadasz znajomość programu MS Excel,

znajomość SharePoint będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje :

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B,

szerokie możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach,

niezbędne narzędzia pracy, a także pakiet benefitów pozapłacowych,

szkolenia wewnętrzne, wraz z dostępem do certyfikowanych kursów i egzaminów.