PHP Full Stack Developer
CD PROJEKT RED
Warsaw, Poland
1 d. temu

Opis oferty pracy

Obecnie, w związku z rozbudową zespołu odpowiedzialnego za rozwój wewnętrznego systemu HRMS poszukujemy doświadczonego programisty PHP Full Stack, który dołączy do naszego zespołu Zintegrowanych Systemów Informatycznych.

Jeśli nie boisz się trudnych wyzwań i potrafisz komunikować się z ludźmi tak sprawnie, jak z komputerem, zgłoś się do nas, może to właśnie na Ciebie czekamy : )

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI

  • Rozwój wewnętrznego systemu HR firmy.
  • Tworzenie koncepcji architektonicznych projektów / systemów.
  • Dbanie o dobrą jakość kodu poprzez tworzenie testów jednostkowych oraz code review.
  • Wdrażanie usprawnień pracy w oparciu o analizę istniejących procesów.
  • Kwalifikacje

  • Minimum 5- letnie doświadczenie w pracy jako PHP Full Stack Developer.
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7+, Mysql i frameworka symfony 5+.
  • Bardzo dobra znajomość ReactJS v15+, Typescript i Node.js.
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JS.
  • Dobra znajomość REST. Doświadczenie w wymianie danych m.in. proces wymiany danych API np. z aplikacjami Google (Kalendarz, Gmail, Dysk).
  • Doskonała znajomość systemu kontroli wersji GIT.
  • Doświadczenie z Active Directory.
  • Doświadczenie z Oracle.
  • Doświadczenie w projektowaniu dużych systemów operacyjnych oraz. znajomość innych języków programowania m.in. C# będą mile widziane.
  • Umiejętność analizowania błędów i znajdowania rozwiązań.
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu.
  • Bardzo dobra znajmość języka angielskiego.
  • Dodatkowe informacje

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.
  • Praca w międzynarodowym środowisku prawdziwych pasjonatów.
  • Brak monotonii w codziennej pracy!
  • Kantyna serwująca codziennie świeże i zdrowe posiłki.
  • Prywatna siłownia 24 / 7 z trenerem personalnym oraz karta Multisport.
  • Piękne i nowoczesne biuro!
  • Zgłoś tę pracę