specjalista ds. procesowania zamówień w dziale logistyki z jęz.niemieckim
Randstad
Ursynów, Mazowieckie
4 d. temu

job description

Chcesz rozwijać się w branży technicznej w dziale logistyki? Znasz język niemiecki? Idealnie, szukamy kogoś takiego jak Ty.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość uzyskania konkurencyjnego wynagrodzenia,
  • praca dla międzynarodowej firmy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami;
  • środowisko pracy sprzyjające samorozwojowi i awansom w ramach organizacji,
  • szkolenia od pierwszego dnia pracy,
  • pracę w biurze zlokalizowanym w Ursynowie.
  • zadania

  • realizacja i rozliczanie zamówień na towary i usługi,
  • generowanie i przetwarzanie zamówień w systemie w SAP,
  • nadzorowanie terminowości dostaw oraz poprawności realizacji zamówień,
  • monitorowanie dostępności produktów,
  • odpowiadanie na zapytania klientów,
  • obsługa reklamacji konsumenckich (wystawianie korekt),
  • obsługa procesu fakturowania,
  • współpraca z innymi działami firmy.
  • oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (znajomość procesów logistycznych),
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość systemu SAP,
  • bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • dobra znajomość pakietu Office w tym Excel;
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych