Junior Cloud Support Specialist
Fly on the Cloud Sp. z o.o.
Wrocław, Poland
1 d. temu

Kim jesteśmy? Fly On The Cloud to firma technologiczna i zespół entuzjastów usług opartych na chmurach obliczeniowych. Co robimy?

Szkolimy, promujemy, wdrażamy, obsługujemy i gwarantujemy stałe wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań chmurowych najlepszych producentów.

Gdzie można nas znaleźć? Nasza główna siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Mamy też oddziały w Warszawie, Budapeszcie, Sofii, Bukareszcie oraz czeskiej Pradze.

Jednak jako firma oparta na chmurach, większość aktywności prowadzimy w internecie. Dlatego oferujemy możliwość pracy zdalnej, stawiamy na przejrzystą komunikację, a nasze social media tętnią życiem.

Z kim współpracujemy? Tylko z najlepszymi promujemy i wdrażamy usługi dostarczane bezpośrednio przez Google, Facebooka i Zendeska.

Już ponad 1100 europejskich firm skorzystało z naszej pomocy i tym samym poprawiło swoją wewnętrzną komunikację, obsługę klienta oraz bezpieczeństwo danych.

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukujemy obecnie dodatkowej osoby do działu Cloud Support. Praca w tym dziale związana jest ze wsparciem technicznych klientów, korzystających z narzędzie Google.

Junior Cloud Support Specialist Od kandydata oczekujemy : - 1-2 letniego doświadczenia w IT (znajomość zagadnień sieciowych, systemów operacyjnych, DNS,- znajomości narzędzi Google (Gmail, Calendar, Google Drive),- podstawowa znajomość systemu Linux,- podstawową znajomość systemów ticketowych,- umiejętności miękkich, związanych z obsługą klienta,- znajomości języka angielskiego na poziomie B2.

Mile widziane : - znajomość takich zagadnień jak Azure, GCP, AWS,- znajomość rozwiązań SaaS. Oferujemy : - wewnętrzne szkolenia produktowe,- pracę całkowicie zdalną lub z biura we Wrocławiu- pakiet medyczny i sportowy,- współpracę z firmą Google.

Czekamy na Twoje CV!Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Fly on the Cloud Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul.

Rzeźniczej 32 / 33, adres e-mail : praca flyonthecloud.com.Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail praca flyonthecloud.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Fly on the Cloud Sp. z o.o zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku