Stolarz (FINLANDIA)
ILVES Sp. z o.o.
Wejherowo, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego fińskiego kontrahenta poszukujemy pracowników na stanowisko : STOLARZ / CIEŚLA BUDOWLANY Prace na terenie Finlandii, konstrukcje drewnianych domów (ściany i sufity).

 • Wymagania : - kilkuletnie doświadczenie w pracy przy drewnianych domach, - dobra znajomość rysunku technicznego, - komunikatywna znajomość języka angielskiego (umożliwiająca samodzielną pracę z fińskimi pracownikami i przełożonymi) u części zespołu;
 • Oferta : - stawka godzinowa (z dodatkami ok.17,5€ brutto), - umowa o pracę na fińskich warunkach, - darmowe zakwaterowanie, -

  pomoc w organizacji transportu i formalności; Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Ilves Sp.

  z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.

  08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. z dnia 25.11.2015 r. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, ze zm.). Jednocześnie jestem świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

  Ilves Sp. z o.o. KRAZ nr 7931

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku