Magazynier z UDT - zatrudnienie bezpośrednie, od 4500 zł/m-sc
Randstad Polska
Dąbrówka Wielka, Polska
1 d. temu

Masz uprawnienia UDT na wózki widłowe i praca na magazynie to Twój "konik"? Szukasz zatrudnienia, w którym mógłbyś powiększyć doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego, a do tego chcesz aby Twoja praca nie polegała jedynie na jeździe na wózku? Nie szukaj dalej!

Nasz nowy klient, firma Neks, specjalizująca się laminacji i wycinaniu materiałów tekstylnych, poszukuje pracowników magazynowych z uprawnieniami UDT.

Zainteresowany? Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV!

Lokalizacja : Dąbrówka Wielka , k. Zgierza

Więcej informacji pod nr telefonu 695 952 109

oferujemy

  • pracę na 2 zmiany w godzinach 6-14 i 14-22
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 4 500 zł brutto / m-sc
  • kartę sportową Multisport
  • parking dla pracowników
  • pierwsza umowa o pracę na okres próbny na czas 3 miesięcy
  • zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego
  • praca na wózku widłowym oraz inne prace magazynowe w stosunku ok. 50 : 50
  • oczekujemy

  • uprawnień UDT na wózki niskiego składu I WJO
  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • gotowości do pracy na 2 zmiany
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • chęci do pracy, zaangażowania i dokładności
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47