Pracownik produkcji atrakcyjne warunki!
AWG
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysoka premia - nastawienie na rozwój pracowników. Brzmi ciekawie? Praca we Wrocławiu - od zaraz! Sprawdź naszą ofertę! Wrocław -

ul. Kwiatkowskiego Renomowana firma swoją działalność opiera na dystrybucji stali nierdzewnej oraz aluminium. Pracownicy firmy są odpowiedzialni za obsługę maszyny CNC a konkretnie lasera wycinającego stalowe elementy.

Od pracowników wymagany choć niewielkiego doświadczenia w pracy z maszyną CNC. Nasza oferta pracy :

 • Gwarantowana umowa o pracę po okresie wdrożenia (ok. 6 miesięcy)
 • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze na rynku pracy - 2500 zł netto,
 • Ponadto - wysoka premia frekwencyjna -300 zł netto,
 • Zyskujesz także dodatkowo płatne godziny nocne,
 • Komplet specjalnej odzieży do dyspozycji każdego pracownika oraz ekwiwalent za pranie w wysokości 25 zł miesięcznie,
 • Dodatkowo - dwie płatne przerwy po 20 minut,
 • Możliwość zdobycia uprawnień UDT na wózki widłowe oraz suwnice - po nawiązaniu długotrwałej współpracy
 • Wygodny - zmianowy system pracy (3 dni pracy, 3 dni wolnego, 3 nocki, 3 dni wolnego) Podobają Ci się warunki pracy u nowego pracodawcy?
 • Nic trudnego! Umów się na rozmowę rekrutacyjną wysyłając swoje CV Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem odnośnie oferty : 785-

  856-607 Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej! : ) Proszę o przysyłanie CV z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

  INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.

  Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej RODO , informuję, że : Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest AWG Sp.

  z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art.

  6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art.

 • 9 ust. 1 pk; Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan / Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji;
 • Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata;
 • Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • Posiada Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 • Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;
 • Podane przez Panią / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku