Endokrynolog
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Wrocław, Woj. Dolnośląskie, PL
2 d. temu

Opis stanowiska :

  • przeprowadzenia konsultacji endokrynologicznych,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej
  • Wymagania :

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • ukończona specjalizacja lub w trakcie specjalizacji,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • nastawienie na jakość obsługi pacjenta,
  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy :

  • możliwość pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijającym się Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu pacjentów my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę, organizację obsługi pacjenta i wsparcie medyczne,
  • przyjazną atmosferę,
  • elastyczny grafik pracy i formę zatrudnienia
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Zgłoś tę pracę