Praca wakacyjna dla studentów / absolwentów kierunków technicznych
HAYS Manufacturing
Wrocław (okolice do km)
2 d. temu
source : infoPraca

Praca wakacyjna dla studentów / absolwentów kierunków technicznych

Wrocław (okolice do 20 km)

NR REF. : 1152304

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży lotniczej poszukujemy kandydata / tki na stanowisko Document Controller.

Do zakresu twoich obowiązków będzie należało przygotowywanie dokumentacji powykonawczej budowy (części dot. urządzeń procesowych) oraz kontrola części budowlanej dokumentacji powykonawczej.

Poszukujemy kandydatów z Wrocławia i okolic, ponieważ praca na co dzień będzie odbywała się w Środzie Śląskiej.

Oferta skierowana jest do absolwentów studiów o profilu technicznym chcących zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w międzynarodowym środowisku.

Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 / C1, ponieważ na co dzień kontakt z klientem oraz zagranicznymi podwykonawcami będzie odbywał się głównie w tym języku.

Ponadto poszukujemy osób dokładnych i samodzielnych, ze znakomitą organizacją pracy, skoncentrowanych na realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez Hays, na okres od 3 do 4 miesięcy. Firma gwarantuje dofinansowanie do posiłków oraz częściowy zwrot kosztów dojazdu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku